OWIJARKA - STRETCH MASZYNOWY

Wynajem owijarek w cenie folii maszynowej! Owijarka GRATIS Serdecznie ZAPRASZAM !

Pianka polietylenowa

Pianka polietylenowa - to znakomite rozwiązanie do specjalnego zabezpieczania powierzchni.                       

Jest materiałem opakowaniowym o wielu zaletach: elastyczna a jednocześnie odporna na rozdarcie, dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów. Pianka polietylenowa dzięki odporności na zanieczyszczenia i działanie wody gwarantuje czystość Państwa produktów i chroni je przed wilgocią. Posiada dobre właściwości izolacyjne. Struktura pianki zabezpiecza produkt przed wstrząsami i uderzeniami. Pianka produkowana jest z polietylenu o niskiej gęstości nadającemu się w 100% do powtórnego przetworzenia. 

Na życzenie klienta produkujemy piankę polietylenową SONG w różnym rozmiarze i nawoju. Pianka dostępna jest w rolach od 0,1m do 2m i grubościach od 0,8 mm do 5 mm. Standardowo występują w kolorze białym.  

Materiał ten znakomicie sprawdza się przy zabezpieczaniu mebli, wszelkiego typu elementów drewnianych, sprzętu RTV, AGD, ceramiki, szkła, części samochodowych i bardzo wielu innych artykułów. Stosuje się go też często w bardzo wielu dziedzinach branży budowlanej. Jego zamknięta struktura sprawia, że nadaje się do użycia jako termo-akustyczna izolacja stropów – układa się go zarówno pod panele podłogowe, jak i podłogi pływające.


piankajpg


piankaarkuszejpg